Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3849
Stary 16.03.2024, 15:02
A to czego po nim oczekiwano? Że wygra 5/5 w lidze? Gdyby takie wyniki zrobił Brosz czy inny "nasz trener" to by wszyscy cmokali. Wygrane w końcówkach świadczyłyby o sile mentalnej zespołu, a nie określane mianem szczęśliwych.

To czego podjął się Rude to orka na ugorze. Zarastającym chaszczami przez kilka sezonów. Jest w klubie 9 tygodni to jak może wszystko być jak należy? Kto zdrowy na umyśle czegoś podobnego oczekiwał?

Biorąc pod uwagę okoliczności, czyli Brak marginesu na błędy, brak realnych wzmocnień, stan wytrenowania zastany w klubie. Pierwsza część rundy musi być oceniana bardzo dobrze. Moim zdaniem na -5. Za Tychy.

Jeżeli utrzymamy taką średnią do końca to skończymy z dorobkiem 61 punktów. Wszyscy zdają sobie sprawę, że mamy jeszcze rezerwy bo z Tychami remis był blisko. Przeciwnicy też wydają się łatwiejsi.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.03.2024 o godz. 15:36.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując