|
A to czego po nim oczekiwano? Że wygra 5/5 w lidze? Gdyby takie wyniki zrobił Brosz czy inny "nasz trener" to by wszyscy cmokali. Wygrane w końcówkach świadczyłyby o sile mentalnej zespołu, a nie określane mianem szczęśliwych.
To czego podjął się Rude to orka na ugorze. Zarastającym chaszczami przez kilka sezonów. Jest w klubie 9 tygodni to jak może wszystko być jak należy? Kto zdrowy na umyśle czegoś podobnego oczekiwał?
Biorąc pod uwagę okoliczności, czyli Brak marginesu na błędy, brak realnych wzmocnień, stan wytrenowania zastany w klubie. Pierwsza część rundy musi być oceniana bardzo dobrze. Moim zdaniem na -5. Za Tychy.
Jeżeli utrzymamy taką średnią do końca to skończymy z dorobkiem 61 punktów. Wszyscy zdają sobie sprawę, że mamy jeszcze rezerwy bo z Tychami remis był blisko. Przeciwnicy też wydają się łatwiejsi.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.03.2024 o godz. 15:36.
|