wolfy napisał(a):

Broda nie będzie grał u Rude bo jest drewniakiem przyspawanym do linii. Tyle.
Poziom merytoryczny komentatorów pierwszej ligi jest poniżej krytyki.
|
To mało powiedziane Wolfy. Mnie ostatnio rozbawili też eksperci Meczyków.pl, którzy potrafili stwierdzić, że Józek Colley ma dużą "elegancję w grze"
Absolutnie nie należy sugerować się tym, co tacy komentatorzy czy dziennikarze mówią i traktować ich ocen poważnie, podobnie zresztą jak słów hejterów na naszym forum.
A Raton broni nie tylko dlatego, że nie ma w tym momencie konkurencji, ale przede wszystkim dlatego (również jesienią), że pomimo swoich dużych wad i słabości jest po prostu lepszym i więcej potrafiącym bramkarzem od Brody czy ostatnio tego Białorusina, gdy ów był do dyspozycji.
Raton widzi na boisku więcej od Brody i potrafi celniej kopnąć piłkę nogą, dlatego też bardziej pasuje do taktyki gry Wisły Rude. Oczywiście jeśli nie będzie się poprawiał i dalej regularnie będzie produkował różnego rodzaju klopsy, cierpliwość naszego trenera i do niego może się wyczerpać, tyle że po prostu nie ma dlań sensowniejszej alternatywy.