Drozd napisał(a):

|
Kiedy wczoraj usłyszałem, że Raton broni tylko dlatego, że Broda ma kontuzje. Mądrość komentatorów, to ręce mi opadły. Raton ma umiejętności klasowego bramkarza. Niestety ma problemy z koncentracją i szacowaniem ryzyka. Jeżeli Załuska będzie potrafił wpłynąć na jego głowę to zasłuży na porządną premię. Można zauważyć że sprawy idą w dobrą stronę.
|
Broda nie będzie grał u Rude bo jest drewniakiem przyspawanym do linii. Tyle.
Poziom merytoryczny komentatorów pierwszej ligi jest poniżej krytyki.