Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 16.03.2024, 14:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kiedy wczoraj usłyszałem, że Raton broni tylko dlatego, że Broda ma kontuzje. Mądrość komentatorów, to ręce mi opadły. Raton ma umiejętności klasowego bramkarza. Niestety ma problemy z koncentracją i szacowaniem ryzyka. Jeżeli Załuska będzie potrafił wpłynąć na jego głowę to zasłuży na porządną premię. Można zauważyć że sprawy idą w dobrą stronę.
Broda nie będzie grał u Rude bo jest drewniakiem przyspawanym do linii. Tyle.
Poziom merytoryczny komentatorów pierwszej ligi jest poniżej krytyki.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując