Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 16.03.2024, 12:26
Krzyżanowski słabiutki, Szot uspokoił sytuację, ale tak to jest z Szotem, przed chwilą zawalił, wczoraj ogarniał.

Przyzwoicie wyglądała nasza gra w defensywie, oprócz elektryki Ratona (boję się każdego strzału czy dośrodkowania w jego stronę, a jednak coś tam nam broni) i objazdu Urygi, Miedź nie istniała, Colley bardzo porządnie ponownie.

Myślę, że duo Sobczak, Rodado powinno zostać na dłużej (optowałem za graniem tym duetem od początku sezonu), niezła zmiana Żyry i Bregu.

Ja widzę za Rudego poprawę w grze obronnej, nie licząc boskiego Alvaro, który jak zawsze kusi los, naprawdę porzadni to wygląda i czasami nawet tymi krótkimi podaniami się prześlizgujemy do ataku.

Dobrze by było jakby taki Villar czy Gogół wrócili do rotacji po kadrze.
Odpowiedz cytując