Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 16.03.2024, 11:51
Brawo brawo brawo za walkę do końca. Różnie ten mecz mógł się potoczyć, kolejny z cyklu zwariowanych - ale nasza zasługa w tym, że ostatecznie wpadło.


Co do awansu - dalej uważam, że moim zdaniem będzie baardzo ciężko w barażach. Tutaj każdy zespół jest na 200% przygotowany taktycznie i moim zdaniem dalej gramy zbyt radośnie. Kolejny mecz, który mógł sie potoczyć w każdy sposób i radosne granko.


Tutaj potrzeba więcej dyscypliny, żeby w barażach był sukces.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując