Levis88 napisał(a):

W calm meczu nie było naszej jednej przygotowanej składnej akcji - wszystko z przypadku, zero schematów.
Ten As od wyrzutów piłek z autu jeszcze nas szkoli?
|
Przecież to było 2 dniowe szkolenie....
Ja widziałem sporo schematów, na pewno dwa razy wyszliśmy znakomicie spod pressingu (raz Baena spieprzył a raz chyba Alfaro - to powinny być bramki.
Gorzej że to jest pisanie się również na problemy i błędy w swojej 16. Na pewno popełnimy nie jeden który będzie decydował o wyniku.
Byłym spokojniejszy gdyby do końca ligi nie zostało tylko 10 kolejek