pepe72 napisał(a):

To samo jest nie tak, co z wszystkimi pozostałymi, którzy tego nie rozumieją.
Jak ktoś ma dowody na bycie tubą propagandową to niech to Karczowi powie pod nazwiskiem. Zapewne dostanie szanse udowodnienia swoich rewelacji.
Hejtować na forum to nie jest wielka sztuka.
|
Czego nie rozumieją?
Gość pisze od lat pod linię partyjną to kim jest?