Temat
:
24 kolejka, Wisła Kraków - Miedź Legnica, 15 marca 2024, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
90
16.03.2024, 09:23
Ważne 3 pkt, oby za 2 tygodnie były kolejne itd. aż do końca.
Dla mnie bardzo ważne jest, że drużyna gra i dąży do zwycięstwa do ostatniego gwizdka. Był z tym kłopot w przeszłości.
Dziś i jutro trzymajmy kciuki za przeciwników ary, tych i motoru.
doktor granat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doktor granat
Znajdź inne posty napisane przez doktor granat