Karherop napisał(a):

|
Zapomniałem że to oni a nie Katowice byly na 6 miejscu. Tak czy siak sporo spotkań na papierze wydaje się w tej kolejce "jednostronnych" i każda strata punktów przez Arkę, Motor, Katowice , Łeczna czy Tychy będzie jakaś niespodzianka.
|
Darth Vader napisał(a):
|
Don't underestimate the power of 1 Liga
|
Już remis Polonii był niespodzianką
wolfy napisał(a):

(...)
Na koniec taka refleksja - Miedź Miedzią, ale nie wygrywając z teoretycznie słabszymi drużynami przegrywa się awans. Taki Chrobry nie odda nam punktów za darmo.
|
Nikt nam nie da nic za darmo. O czym przekonaliśmy się rok temu ...
Ale cieszę się, że Miedź sobie odpocznie przed meczem z Arką przez przerwę na kadrę

I jeszcze grają w Legnicy.