Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3836
Stary 16.03.2024, 01:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałem że to oni a nie Katowice byly na 6 miejscu. Tak czy siak sporo spotkań na papierze wydaje się w tej kolejce "jednostronnych" i każda strata punktów przez Arkę, Motor, Katowice , Łeczna czy Tychy będzie jakaś niespodzianka.
Darth Vader napisał(a):
Don't underestimate the power of 1 Liga
Już remis Polonii był niespodzianką

wolfy napisał(a):Wyświetl post
(...)
Na koniec taka refleksja - Miedź Miedzią, ale nie wygrywając z teoretycznie słabszymi drużynami przegrywa się awans. Taki Chrobry nie odda nam punktów za darmo.
Nikt nam nie da nic za darmo. O czym przekonaliśmy się rok temu ...
Ale cieszę się, że Miedź sobie odpocznie przed meczem z Arką przez przerwę na kadrę I jeszcze grają w Legnicy.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.03.2024 o godz. 01:42.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując