pepe72 napisał(a):

WPłock straciła dziś punkty więc się pomyliłeś 
Teraz jeszcze czekamy na Arkę, Gks i Motor.
|
Zapomniałem że to oni a nie Katowice byly na 6 miejscu. Tak czy siak sporo spotkań na papierze wydaje się w tej kolejce "jednostronnych" i każda strata punktów przez Arkę, Motor, Katowice , Łeczna czy Tychy będzie jakaś niespodzianka.