AgresywnyChomik napisał(a):

|
Ja myśle ze jesteśmy swietnie przygotowani fizycznie stąd kiedy przeciwnik słabnie my ciagle jestesmy w gazie.
|
To jest w zasadzie nawet ważniejsze od tego jak prezentujemy się piłkarsko.
Piłkarze mają jakość. Trener ma pewien schemat, wg mnie dość ryzykowny jak na ten etap tej drużyny, ale póki co daje to efekty.
Były moment gdy wychodziliśmy fantastycznie spod pressingu. Tyle że to co robił później choćby Baena to był dramat.
Na plus duet Rodado - Sobczak, szczególnie za 2 polowe. Wejście Żyro również na plus.
Parę rzeczy się jednak nie zmienia - Uryga dalej wygląda jak woznz Węglem, a cała czarna robotę w obronie odwala Colley.
Krzyżanowski i Duda najsłabsze mecze w tej rundzie. Aż prosiloby się mieć na ławce (w formie) Junce i Gogóła.
Patrząc na cały mecz to Miedź mocno rozczarowała, choć indywidualna jakość zawodników nie była zła. Urwą jeszcze punkty wielu zespołom. Oby już niedługo Lechii.