|
Zostało do ugrania 30 pkt. Realnie żeby awansować to trzeba z tego utargać grubo ponad 20 pkt. No nie wiem czy się dopchamy na bezpośredni awans. Coś mi mówi, że przy tak grających drużynach z nad morza chyba będzie ciężko. 8 wygranych do końca sezonu może albo i nie dać bezpośredni awans?!
|