Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 15.03.2024, 22:42
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo słaba 1 połowa , ale różnica jest taka , że Sobolewski by takiego meczu nie wygrał
Były trzy eleganckie okazje na gola do przerwy, gdyby któraś weszła oceny byłyby inne. Miedź bez sztycha poza tym, że Uryga ma szybkość walca drogowego nie zagrozili nam przez cały mecz.


Mam wrażenie, że zaczynamy łapać świeżość, jak poprawią się boiska to może zaczniemy wreszcie grać więcej z pierwszej. Ustawienie do tego już jest teraz trzeba trochę odwagi...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.03.2024 o godz. 22:45.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując