AS82 napisał(a):

|
Bardzo słaba 1 połowa , ale różnica jest taka , że Sobolewski by takiego meczu nie wygrał
|
Były trzy eleganckie okazje na gola do przerwy, gdyby któraś weszła oceny byłyby inne. Miedź bez sztycha poza tym, że Uryga ma szybkość walca drogowego nie zagrozili nam przez cały mecz.
Mam wrażenie, że zaczynamy łapać świeżość, jak poprawią się boiska to może zaczniemy wreszcie grać więcej z pierwszej. Ustawienie do tego już jest teraz trzeba trochę odwagi...