s1mone napisał(a):

Wygramy !!
84 minuta, Raton już zdążył odjebolić elektryka i nie straciliśmy gola !
Tak szybciej powtórki z elektryki się nie spodziewam nawet po nim, a Miedź wygląda na taką drużynę, która nie strzeli bramki nawet jakby mecz trwał 900 minut.
|
przeciez to było taktyczne, żeby móc skontrować