Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 15.03.2024, 22:30
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wygramy !!


84 minuta, Raton już zdążył odjebolić elektryka i nie straciliśmy gola !



Tak szybciej powtórki z elektryki się nie spodziewam nawet po nim, a Miedź wygląda na taką drużynę, która nie strzeli bramki nawet jakby mecz trwał 900 minut.
przeciez to było taktyczne, żeby móc skontrować
Odpowiedz cytując