Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 15.03.2024, 22:18
Wygramy !!


84 minuta, Raton już zdążył odjebolić elektryka i nie straciliśmy gola !



Tak szybciej powtórki z elektryki się nie spodziewam nawet po nim, a Miedź wygląda na taką drużynę, która nie strzeli bramki nawet jakby mecz trwał 900 minut.
Odpowiedz cytując