Temat
:
24 kolejka, Wisła Kraków - Miedź Legnica, 15 marca 2024, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
66
15.03.2024, 22:18
Wygramy !!
84 minuta, Raton już zdążył odjebolić elektryka i nie straciliśmy gola !
Tak szybciej powtórki z elektryki się nie spodziewam nawet po nim, a Miedź wygląda na taką drużynę, która nie strzeli bramki nawet jakby mecz trwał 900 minut.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone