|
Królewski jest przede wszystkim mistrzem w sterowaniu emocjami ludzi.
Te wszystkie posty, że mu ktoś szybę wybił, bo zostawił herb Wisły w samochodzie itp. to jest wszystko żeby pokazać jaki to on jest "swój chłop", "jeden z nas". I później widzimy absurdy jak od dwóch lat drużyna z takimi nakładami nie jest w stanie stabilnie zagościć w top2 ligi, a ludzie piszą "brawo szefie!11", "trzymaj się Jaro" i tak dalej..
A ja mam akurat w dupie czy właściciel i/lub prezes jest kibicem. Może być nawet zimnym sk... z korporacji, kimś z zewnątrz, bez wielkiej miłości do klubu, tak długo jak wie co robić i ma efekty. Co mi po tych gestach skakania na loży, wklejania serduszek w posty.
|