Delgado napisał(a):

|
Na spadkowym, ale jako jedyni z najsłabszego w historii tercetu beniaminków mają jeszcze jakieś w miare realne szanse na utrzymanie.
|
Przegrali 5-3 z Koroną w Kielcach, z którą mają tyle samo punktów, a z dolną "4" to został im rewanż w Chorzowie i Korona (na Craxie). Ruch traci do nich 4 punkty więc w 10 kolejek do odrobienia, zwłaszcza przy meczu bezpośrednim.