Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3198
Stary 14.03.2024, 20:34
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Zorientował się nagle po prawie 4 latach w radzie nadzorczej i po półtora roku w fotelu prezesa. Poważnie?

Ostatnio widziałem w archiwum SB, że koledzy martwili się iż obecność prezesa Jarosława (to naprawdę był on?) ściągnie na forum zastępy dzbanów z Twittera. Powyższy tekst jest wystarczającym dowodem, że oni już tu są.

Kolego Jaroo1 naprawdę podziwiam hart ducha potrzebny do dyskusji z takim betonem intelektualnym.
Twoja krucjata jest prawie tak spektakularna jak sraczka jaroo1 w temacie trenera. Wiarygodności to nie przysparza.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując