BCGorlice napisał(a):

Zorientował się nagle po prawie 4 latach w radzie nadzorczej i po półtora roku w fotelu prezesa. Poważnie?
Ostatnio widziałem w archiwum SB, że koledzy martwili się iż obecność prezesa Jarosława (to naprawdę był on?) ściągnie na forum zastępy dzbanów z Twittera. Powyższy tekst jest wystarczającym dowodem, że oni już tu są.
Kolego Jaroo1 naprawdę podziwiam hart ducha potrzebny do dyskusji z takim betonem intelektualnym.
|
Twoja krucjata jest prawie tak spektakularna jak sraczka jaroo1 w temacie trenera. Wiarygodności to nie przysparza.