Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3195
Stary 14.03.2024, 20:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo się może zorientował że klub jest tak obrośnięty, że bez tego będzie po zawodach. Nie sądzę, że dane po Widzewie wziął sobie z sufitu. To, że przy 1 000 000 przychodu z meczu w klubie zostanie 300 000 to może być dla niego szok taki sam jak dla mnie. . Ktoś te wszystkie umowy po podpisywał. Nie ma żadnej gwarancji, że Królewski był wtajemniczony.
Zorientował się nagle po prawie 4 latach w radzie nadzorczej i po półtora roku w fotelu prezesa. Poważnie?

Ostatnio widziałem w archiwum SB, że koledzy martwili się iż obecność prezesa Jarosława (to naprawdę był on?) ściągnie na forum zastępy dzbanów z Twittera. Powyższy tekst jest wystarczającym dowodem, że oni już tu są.

Kolego Jaroo1 naprawdę podziwiam hart ducha potrzebny do dyskusji z takim betonem intelektualnym.
Odpowiedz cytując