Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3190
Stary 14.03.2024, 18:35
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Rude ani nic jeszcze nie wygrał ani na szczęście nie przegrał.
Zanosi się na to, że rozstrzygnięcia dla nas zapadną w samym końcu rundy albo nawet po niej w barażach
Wtedy będzie pora na cieszenie się z Rude albo nie.
Wytłumacz to jaro1 który dostał sraczki i momencie ogłoszenia nazwiska nowego trenera. Pluje na niego i Królewskiego przy każdej okazji i bez okazji.

To że Socios może wspomóc klub to bardzo dobrze. Natomiast stowarzyszenie może wykorzystać tą sytuację do wymuszenia większej otwartości ze strony klubu. Czy możliwości przejęcia niektórych aspektów funkcjonowania klubu, choćby związanych z organizacją meczu. Nie wiem czy ma do tego potencjał ale na pewno można zrobić to lepiej niż jest teraz i nie mówię o temperaturze kiełbasy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując