doktor granat napisał(a):

Rude ani nic jeszcze nie wygrał ani na szczęście nie przegrał.
Zanosi się na to, że rozstrzygnięcia dla nas zapadną w samym końcu rundy albo nawet po niej w barażach
Wtedy będzie pora na cieszenie się z Rude albo nie.
|
Rude w żaden sposób nie pogorszył sytuacji klubu i zawodników. Młodzi zaczęli się przy nim mocniej rozwijać i lepiej grać, awansował do półfinału Pucharu Polski. Już tylko te sprawy obalają idiotyczne gadanie chorych z nienawiści osób, że jego zatrudnienie to był strzał w kolano.
Jest tutaj na forum od dawna grupa ludzi, którzy źle życzą Wiśle i w zarobku próbują zdusić jakiekolwiek działanie, które może poprawić sytuację klubu. I które piszą tylko tak naprawdę w jednym celu: aby atakować Królewskiego i wszystko co zrobi, nastawiać jak najwięcej ludzi przeciwko niemu i przeciw zatrudnionych przez niego osobach. Tu nie chodzi o jego błędy, które popełnia jak każdy. W ich słowach nie ma nic, co mogłoby posłużyć Wiśle - nic konstruktywnego, tylko czysty hejt i nienawiść - jest za to wszystko, pod czym chętnie podpisaliby się i czego życzyliby Wiśle choćby kibice Cracovii.
Nic Wam to nie mówi? Żadne ostrzegawcze światełko się nie zapala?
Naprawdę jesteście ślepi na intencje osób, które jedynie szczują od rana do wieczora na tym forum? Teraz również na kibiców, którzy z własnych pieniędzy dokładają się do klubu poprzez Socios?
Wierzycie w to, że taka postawa hejterów ma służyć Wiśle, a nie jej szkodzić robiąc niektórym wodę z mózgu? Że hejterom chodzi o dobro Wisły?