Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3181
Stary 14.03.2024, 15:33
Przepraszam, czy nawet jeśli wesprzemy klub w wydatkach bieżących (miało to już miejsce), to Socios kończy działalność? Wiesz, że równolegle trwa inne głosowanie nad finansowaniem kolejnej, mniejszej inwestycji? Wiesz, że cały czas toczą się rozmowy dotyczące budowy restauracji na stadionie, że cały czas wspieramy pięściarza TS Wisła z dodatkowych wpłat darowizn na wsparcie TS, że sektorem MABG opiekuje się Socios, że prace tam wykonują członkowie stowarzyszenia jako wolontariusze? O boisku dla najmłodszych już wspomniałem. Kompletnie bezideowe działania…

Już naprawdę żenujące są te przytyki do Socios.
Odpowiedz cytując