Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 14.03.2024, 12:13
Patryko napisał(a):Wyświetl post
U nas w przypadku awansu (jak i jego braku) sprawa jest o tyle prosta, że w lecie 2024 kończą się kontrakty z 18-ma piłkarzami, więc rewolucja odbędzie się samoistnie.
Sęk w tym, żeby w przypadku awansu w dosłownie 2 miesiące zakontraktować piłkarzy, przeprowadzić okres przygotowawczy i zbudować fundamenty zespołu, który nie będzie się rozpaczliwie bronić przed spadkiem, jak teraz ŁKS czy Ruch. Tam położono lagę na wzmocnienia i cała odpowiedzialność za niepowodzenia spadła na trenerów, którzy mieli wymyślić coś z niczego.
Stokowiec w ŁKSie zrobił w 10 meczach średnią 0,3 punkta. Niedźwiedź, którego tak wiele osób tutaj chciało jako strażaka, robi póki co oszałamiający punkt na mecz w Ruchu.
Dla Ruchu z tą kadrą to już awans do pierwszej ligi był sukcesem(awans po barażach)a to co się odjebało w poprzednim sezonie nie mieści się w głowie.Tyczy się to tak Ruchu jak i Puszczy.Tylko ŁKS był wymieniany jako kandydat do awansu.Nie ma przypadku w tym jak oni teraz punktują.
Odpowiedz cytując