redrum napisał(a):

|
No i w zeszłym sezonie tartak z Niepołomic awansował do Ekstraklasy wygrywając z nami 3 razy. Co ciekawe w ekstraklasie też radzą sobie najlepiej ze wszystkich beniaminków.
|
Akurat Puszcza ma swój styl. Fakt - nie da się tego gówna oglądać, ale nie pomylisz ich z taką Stalą.