Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 13.03.2024, 22:50
No i w zeszłym sezonie tartak z Niepołomic awansował do Ekstraklasy wygrywając z nami 3 razy. Co ciekawe w ekstraklasie też radzą sobie najlepiej ze wszystkich beniaminków.
Odpowiedz cytując