Temat
:
24 kolejka, Wisła Kraków - Miedź Legnica, 15 marca 2024, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
37
13.03.2024, 22:50
No i w zeszłym sezonie tartak z Niepołomic awansował do Ekstraklasy wygrywając z nami 3 razy. Co ciekawe w ekstraklasie też radzą sobie najlepiej ze wszystkich beniaminków.
redrum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do redrum
Znajdź inne posty napisane przez redrum