Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 13.03.2024, 22:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Żadnego autobusu nie będzie. Miedź nie pójdzie na taką grę. Prędzej spodziewać trzeba się powtórki z meczu z Arka. Zresztą, jest kilka zespołów które stać na taką grę z nami (przynajmniej 1 połowę) jak to zrobiła Arka.

Miedź, Lechia, Motor, może Gieksa, Znicz - nie będą stawiać autobusu. Reszta - zapewne tak.
Ja spodziewam się autobusu. Lechia u siebie też murowała.
Jak będzie - zobaczymy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując