Karherop napisał(a):

Żadnego autobusu nie będzie. Miedź nie pójdzie na taką grę. Prędzej spodziewać trzeba się powtórki z meczu z Arka. Zresztą, jest kilka zespołów które stać na taką grę z nami (przynajmniej 1 połowę) jak to zrobiła Arka.
Miedź, Lechia, Motor, może Gieksa, Znicz - nie będą stawiać autobusu. Reszta - zapewne tak.
|
Ja spodziewam się autobusu. Lechia u siebie też murowała.
Jak będzie - zobaczymy.