|
Wystarczy zeby Miedz choc troche chciala grac w pilke,a nie stała i czekała to wtedy tez obstawiam fajny wynik dla nas.Ja mozna grac w tej lidze skoro rywal poprostu stoi i wez mu cos zrób.
nie bez przyczyny mecz z Widzewem fajnie sie ogladało bo przeciwnik sam od siebie chcial cos pograć.
1 liga to takie bagno ze trzeba zrobic wszytsko zeby sie z niego wydostac ,bo to liga dla niepełnosprawnych gdzie 90% meczów nikt o zdrowych zmysłach ogladać nie da rady a mam nadzieje ze Królewicz ma w koncu ambicje zeby z tego wyjsc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.03.2024 o godz. 22:37.
|