Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 13.03.2024, 21:32
Oj wiadomo, że mi się poebao.

Pojutrze



Pewnie Rude zostanie do końca rundy tak czy siak, ale moim zdaniem przegrana z Miedzią będzie oznaczać koniec marzeń o awansie bezpośrednim, a po to Rude został zatrudniony. Do baraży to by nawet Sobol dojechał, nie wspominając o Jopie.
Odpowiedz cytując