Oj wiadomo, że mi się poebao.
Pojutrze
Pewnie Rude zostanie do końca rundy tak czy siak, ale moim zdaniem przegrana z Miedzią będzie oznaczać koniec marzeń o awansie bezpośrednim, a po to Rude został zatrudniony. Do baraży to by nawet Sobol dojechał, nie wspominając o Jopie.