Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3819
Stary 13.03.2024, 00:23
Przecież nikt nie pisze o specjalnym wykartkowaniu się.Takie zabiegi stosuje się raczej przed meczami ze słabszymi drużynami.Chodzi raczej o zaangażowanie w meczu z mocniejszym przeciwnikiem a co za tym idzie nadrabianie słabszych elementów walką fizyczną i faulami wyłapaniu kartek i osłabieniu w kolejnym spotkaniu.Mówimy o losowych sytuacjach.
Odpowiedz cytując