Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 12.03.2024, 22:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Każdy mecz jest trudny, nikt się przed nami nie położy. Liczę na trzy punkty, Miedź jest do ogrania - oczywiście pod warunkiem że nie będziemy dawać prezentów a sami zaorezentujemy choćby przyzwoitą skuteczność.

Zakładam że ustawią autobus, jeśli dobrze pamiętam tak było w meczu u nich, trudno żeby na wyjeździe nagle się otworzyli.
Żadnego autobusu nie będzie. Miedź nie pójdzie na taką grę. Prędzej spodziewać trzeba się powtórki z meczu z Arka. Zresztą, jest kilka zespołów które stać na taką grę z nami (przynajmniej 1 połowę) jak to zrobiła Arka.

Miedź, Lechia, Motor, może Gieksa, Znicz - nie będą stawiać autobusu. Reszta - zapewne tak.
Odpowiedz cytując