|
W 2005/06 byliśmy po 3 mistrzostwach z rzędu i pamiętam, ze zwłaszcza w późniejszej fazie miało to znaczenie.
Zwłaszcza, że wtedy przegraliśmy mistrzostwo z Legią 2 punktami.
Jak już napisałem, my mamy po GKSie, Arka ma po nas.
Wg STSu przed starem ligi top6 wyglądało tak:
1. Wisła Kraków
2. Miedź
3. Wisła Płock
4. Termalica
5. Arka
6. Lechia
Po tym jak wiem, że jest więcej niż jedno spięcie na sztywno (my gramy po GKS T.) to obstawiam, że tym razem jest to raczej głupota PZPNu, a nie pomoc Arce. Ale wyszło jak wyszło i warto takie rzeczy piętnować, w szczególności po tym jak Widzew zrobił aferę o mecz z nami.
|