Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3813
Stary 12.03.2024, 14:26
Nie wiem jaka miara mierzysz, ale nie jesteśmy średniakami tej ligi.
Nawet jeśli w poszczególnych meczach kopiemy się po czole

Dopiero co byliśmy o 3 punkty od awansu do esa. Jeden zawalony mecz mniej i wszystkie błędy poprzedniego sezonu byłyby przypudrowane. Nie zdziwię się jeśli teraz w ogólnym rozrachunku też nam zabraknie tych 3 pkt do awansu bezpośredniego.

Obecnie jesteśmy w gronie tych 4-6 zespołów które realnie walczą o bezpośredni awans i jeśli trenerzy rywali mówią o nas że mamy najlepsza kadrę - to skądś się to bierze.

Być może jak okroimy budżet za rok o 30%, pozbędziemy się połowy wartościowych zawodników to będziemy realnie tym średniakiem balansującym między strefa spadkowa a strefa barażową. Nie jest to wcale nierealna wizja, a więcej - bardziej niż prawdopodobna.
Odpowiedz cytując