Karherop napisał(a):

@nero
Dobra dobra już nie rób z nas takiego średniaka, szczególnie w kwestii budżetu na 1 drużynę i marki działającej na wyobraźnię dla klubów z mniejszych ośrodków.
Rozumiem że ktoś traktuje wpisy w tym temacie śmiertelnie poważnie ale w gruncie rzeczy to są zupełnie niezobowiązujące teorie. Ot ciekawostka, być może bez znaczenia, a być może dla naszych i Arki rywali będą to "trudne dwumecze" które będą traktować jako mecze wyższej kategorii.
|
Nie jesteśmy średniakiem? Ale ogarniasz, że mamy rok 2024, a nie 2010 i bijemy się teraz po czole ze Stalą Rzeszów i to już drugi sezon, potrafiąc czasem oddać dwa strzały na cały mecz, a nie wciągamy tej ligi nosem? Kim jesteśmy jak nie średniakiem?
Wracając do terminarza mogę się jedynie zgodzić, że faktycznie powinno to być bardziej wymieszane bo czy to plus czy to minus na pewno wygląda to dziwnie i raczej mało profesjonalnie.