Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3810
Stary 12.03.2024, 13:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Znalezienie cytatów Petrescu z czasów w Wisle to są 3 minuty, ale ok.

"Nie jestem zresztą zadowolony z wielu rzeczy po tym meczu. Zawodnicy Górnika grali tak, jakby czekali na kartki, może nie chcieli grać przeciwko Legii? Przed moim przyjazdem do Krakowa powinno się mi powiedzieć, że Legia musi zdobyć tytuł. Zostałbym w Rumunii. Wszystko jest robione, by to ona zdobyła tytuł. W naszych meczach rywale walczą o życie, doznają kontuzji, otrzymują kartki, a w następnym meczu są zmęczeni."

Oczywiście o ile wtedy to osoby życzliwe Legii maczały palce w grafiku, to teraz chce wierzyć że podobne zabiegi dla Arki to czyjes "wygodnictwo".
Porównywanie tej sytuacji do obecnej nie ma żadnego sensu. Wtedy było jasne, że Wisła i Legia będą bić się o mistrza i teoretycznie można szukać jakiś tam korzyści dla Legi z takiego terminarza, ale tutaj? Jesteśmy średniakiem tej ligi, branie po nas przeciwników kompletnie nic nie zmienia.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując