Karherop napisał(a):

Znalezienie cytatów Petrescu z czasów w Wisle to są 3 minuty, ale ok.
"Nie jestem zresztą zadowolony z wielu rzeczy po tym meczu. Zawodnicy Górnika grali tak, jakby czekali na kartki, może nie chcieli grać przeciwko Legii? Przed moim przyjazdem do Krakowa powinno się mi powiedzieć, że Legia musi zdobyć tytuł. Zostałbym w Rumunii. Wszystko jest robione, by to ona zdobyła tytuł. W naszych meczach rywale walczą o życie, doznają kontuzji, otrzymują kartki, a w następnym meczu są zmęczeni."
Oczywiście o ile wtedy to osoby życzliwe Legii maczały palce w grafiku, to teraz chce wierzyć że podobne zabiegi dla Arki to czyjes "wygodnictwo".
|
Porównywanie tej sytuacji do obecnej nie ma żadnego sensu. Wtedy było jasne, że Wisła i Legia będą bić się o mistrza i teoretycznie można szukać jakiś tam korzyści dla Legi z takiego terminarza, ale tutaj? Jesteśmy średniakiem tej ligi, branie po nas przeciwników kompletnie nic nie zmienia.