Karherop napisał(a):

Analogiczna sytuacja do sezonu 2005/2006, Petrescu na to narzekał to i ja narzekam i jak pokazało życie miało to przełożenie na morale u rywali
|
Rozwiń proszę temat tych morali bo nie rozumiem. Arka ma mieć łatwiej bo jej przeciwny są rozbici po przegranym meczu 5:0? Arka ma łatwiej bo jej przeciwnicy wygrali z nami 1:0? Nie widzę żadnych korzyści dla Arki, że ma przeciwników po nas, ale chętnie posłucham teorii spiskowych.