Patryko napisał(a):

Miedź nie jest słabą drużyną, z Tychami pokazała się z bardzo dobrej strony i spodziewam się trudnego spotkania.
|
W większości meczów wszystko sprowadza się do dwóch kwestii. Ile błędów popełnimy i jak dobry jest przeciwnik w uprawianiu zapasów na mokrej lub wyschniętej trawie. Więc, jeśli Miedź nie jest słabą drużyną w tym aspekcie, będzie krwawienie z oczu i ch...j wie jaki wynik. Jeśli nie jest słabą, bo chce grać w piłkę i fajnie jej to wychodzi, boję się o połowę mniej.
Przepraszam, że spekuluję, ale nie potrafię ocenić Miedzi ani połowy drużyn z Fortuna 1 Ligi. Mecze, które rozgrywamy od jakiegoś czasu bardzo szybko wyparowują mi z pamięci. Dzisiaj pamiętam dokładnie 0 z naszych poprzednich starć.