Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 12.03.2024, 07:56
Patryko napisał(a):Wyświetl post

Miedź nie jest słabą drużyną, z Tychami pokazała się z bardzo dobrej strony i spodziewam się trudnego spotkania.
W większości meczów wszystko sprowadza się do dwóch kwestii. Ile błędów popełnimy i jak dobry jest przeciwnik w uprawianiu zapasów na mokrej lub wyschniętej trawie. Więc, jeśli Miedź nie jest słabą drużyną w tym aspekcie, będzie krwawienie z oczu i ch...j wie jaki wynik. Jeśli nie jest słabą, bo chce grać w piłkę i fajnie jej to wychodzi, boję się o połowę mniej.

Przepraszam, że spekuluję, ale nie potrafię ocenić Miedzi ani połowy drużyn z Fortuna 1 Ligi. Mecze, które rozgrywamy od jakiegoś czasu bardzo szybko wyparowują mi z pamięci. Dzisiaj pamiętam dokładnie 0 z naszych poprzednich starć.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 12.03.2024 o godz. 07:58.
Odpowiedz cytując