wolfy napisał(a):

|
Nie ma bata żeby wszyscy z górnej połówki tabeli wygrali swoje mecze z jej dołem.
|
Z zespołów, które były w top6 przed 23 kolejką:
1. Arka - remis
2. GKS T. - remis
3. Motor - remis (w sumie wpadka bo z Polonią u siebie)
4. Lechia - zwycięstwo (słaba gra, jeszcze słabsze Podbeskidzie)
5. MY - remis z Arką
6. Miedź - remis z GKSem T.
Nie ma co panikować, trzeba grać swoje.
Potrzebujemy jeszcze
8 zwycięstw i remisu (statystycznie). Zostało jeszcze 11 kolejek.
Przy okazji w weekend zaczyna się 4 liga. Przydało by się Cziczkana przetestować w rezerwach.
Wisła II gra 17 marca (niedziela) o 11:00 na stadionie Prądniczanki w Krakowie