Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 12.03.2024, 02:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma bata żeby wszyscy z górnej połówki tabeli wygrali swoje mecze z jej dołem.
Z zespołów, które były w top6 przed 23 kolejką:
1. Arka - remis
2. GKS T. - remis
3. Motor - remis (w sumie wpadka bo z Polonią u siebie)
4. Lechia - zwycięstwo (słaba gra, jeszcze słabsze Podbeskidzie)
5. MY - remis z Arką
6. Miedź - remis z GKSem T.

Nie ma co panikować, trzeba grać swoje.
Potrzebujemy jeszcze 8 zwycięstw i remisu (statystycznie). Zostało jeszcze 11 kolejek.

Przy okazji w weekend zaczyna się 4 liga. Przydało by się Cziczkana przetestować w rezerwach.
Wisła II gra 17 marca (niedziela) o 11:00 na stadionie Prądniczanki w Krakowie
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując