Karherop napisał(a):

I niech ktoś powie że ta liga nie jest ustawiona.
Arka od 25 kolejki podejmuje po kolei rywali Wisły z poprzedniej kolejki tyle że w odmiennym stosunku dom-wyjazd.
Jeśli oceniać ostatnie 11 kolejek przez pryzmat skali trudności spotkań wyjazdowych to Wisła nie ma prawa narzekać. Ma dwie ciężkie (Płock i Katowice), rywale mają 3-4 trudne tereny.
|
Wrzuciłem to m.in. do tematu z PZPNem i na twittera.
Jednak takich zależności dużo więcej - np. my mamy zawsze po GKS Tychy.
Więc obstawiam, że raczej głupota niż celowe działanie. Choć w 2005/06 dano nam "na plecy" Legię z oczekiwanym efektem.
W sezonie jest 306 meczów. Wszystkich 306 nie da się losować ale można by np. pierwsze 6 kolejek jesieni ustawić na sztywno, pierwsze 4 wiosny i ostatnie dwie w odwrotnym porządku, a pozostałe losować. Zostało by 198 meczów do rozlosowania, co by się dało przy pomocy komputera i podobnej maszyny jak dawniej był totolotek zrobić dość szybko.
