Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 11.03.2024, 22:37
redrum napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę ci odbierać funkcji zakładacza tematu meczowego, po prostu zobaczyłem, że 2 dni po poprzednim nie ma jeszcze tematu o następnym to założyłem. A to, że jeszcze był jakiś nierozegrany mecz z kolejki to mało ważne, bo przecież rozmawiamy o meczach Wisły przede wszystkim, więc dobrze żeby te tematy pojawiały się wcześniej.
100% zgody.
Co do meritum:

Może sobie nie dopisujemy tych 3 punktów przed meczem, mając w pamięci że Miedź była na papierze (przez bukmacherów) jednym z faworytów do awansu. Casus TBB z zeszłego sezonu.

Nastawiam się na bardzo ciężki mecz,.na pewno bardziej otwarty niż z Arka i oby dla nas z 3 punktami.

Mam nadzieję że wyjdziemy z pianą tak jak na Widzew, a nie jak na Tychy czy Arkę (w 1 połowie).
Odpowiedz cytując