Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

kolego widzę że pali ci sie aby przejąć tematy meczowe i przyznam szczerze że czasowo mi to nawet pasuje, ale zwracam jednak uwagę, że zakładanie tematu o następnej kolejce gdy nawet nie skończyła się poprzednia to już nadgorliwość
|
Mnie to nie przeszkadza.
Wolę temat wcześniej niż w przeddzień meczu.
