|
Jeśli nie wygramy, to będziemy już tyko patrzeć na plecy Lechii i Arki... Mało tego, możemy wypaść z baraży! Zwycięstwo ponad wszystko!
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 11.03.2024 o godz. 14:18.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|