Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3139
Stary 11.03.2024, 14:06
Ok, tylko przytaczajac słowa Królewskiego, to wszystkiego da się nauczyć z czasem. A akurat myślę, ze to jest taka branża i szczególnie takie warunki - non stop ten sam stadion, plus minus ta sama ilosc ludzi do wykarmienia itd - tu nie ma żadnych zmiennych więc uważam, że nawet ktoś zielony + kilka osob na start to juz coś kumało, przy dobrych chęciach by to ogarnęły perfect w x miesięcy.
Tylko jak zapewne każdy ma wyjebane to jest jak jest. Problem żeby więcej kiełbasy załatwić i stanowisk dołożyć - nawet krok po kroku, od jakiejś trybuny jednej zaczynać aby na niej było profesjonalnie.

Ten klub to Królewski brylujący w każdym temacie na X, a jednoczesnie nie ma czasu, głowy i pomysłu żeby chyba jedną z łatwiejszych rzeczy w sporcie ogarnąć, czyli zwykłe załatwienie kiełbasy i piwa dla +/- 15 tys mord co 2 tygodnie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując