|
Rude musi zrobić 1 rzecz - po to go tu ściągnięto. Awansować! Może po barażach, nie musi bezpośrednio.
Tłumaczenia które są że coś tan Sobolewski zjebał wczesniej nie maja żadnego znaczenia... jak czuł ze nie da rady mógł odmówić. Pewnie było kilku "ligowych" wyjadaczy którzy podjęli by się tego zadania. I kto wie czy taki Moskal nie wystrugałby awansu na luzie.
No ale my mamy AI. Zatem bez wymówek. Niech Rude zajmie i nawet 6 miejsce ale awansuje po barazach. To i tylko to jest miernikiem czy okaże się "dobry" trenerem.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|