Cóż - 3 punkty musza być. Tylko tyle i aż tyle. Nawet jeśli nie awansujemy bepośrednio, to musimy zajać miejsce barażowe. Najlepiej jak najwyzsze. Miedź jest naszym konkurentem do miejsc barazowym, wiec żadne remisy. 3 punkty po (nieważne jakiej) grze
