Jaroo1 napisał(a):

Kolejny mecz, który jakoś może przedłużyć nadzieję na dogonienie top2 (jeszcze się można oszukiwać, ze zrobimy serię x meczów wygranych) a w przypadku porażki to raczej już praktycznie niemożliwe będzie dogonienie top2 (nawet mimo tego, że matematycznie to nadal by się dało zrobić) a nawet może nas wyrzucić poza top6.
Patrząc na mecze w tej kolejce to wszystkie drużyny z top6-7 powinny wygrać swoje mecze. No właśnie, do top6, czyli my wygrywamy z Miedzią, czy do top7 czyli to Miedź wygrywa z nami?
Także porażka może oznaczać, że cała topka nam ucieknie. A jeszcze 9 i 10 Łęczna/Płock moga gonić.
Ekscytujący jest ten sezon.
|
Nie ma bata żeby wszyscy z górnej połówki tabeli wygrali swoje mecze z jej dołem.