Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3137
Stary 11.03.2024, 12:50
To są w ogóle jakieś jaja.Jakbym nie chciał mieć tego na głowie i nie chciał martwic się czy do cateringu dopłacę czy nie albo czy wpływami z budek gastronomicznych będę musiał dorzucić do koryta dla Vipów to podpisałbym umowę na jakąś zryczałtowaną opłatę która firma zewnętrzna wpłacałaby do klubowej kasy.
Przykładowo 30 tyś za mecz obojętnie jaka by była frekwencja(wiadomo że mamy jedną z najwyższych w Polsce wliczając w to nawet ekstraklasę.30 tyś i uj mnie obchodzi ile na tym zarobicie,jeden warunek na Vipach ma być full wypas.Myślę,że od tak poprawiłaby się jakość obsługi,jej czas a także ilość i jakość sprzedawanego jedzenia.Taki kontrakt motywacyjny dla firmy cateringowej
Odpowiedz cytując