sandomingo napisał(a):

Wiesz, moim zdaniem Rude dostał propozycję pracy i jako bezrobotny trener ją przyjął.
Z jego wypowiedzi wynika, że on raczej żadnej decyzji "z góry" nie podjął. Reaguje na bieżąco.
Co będzie, to będzie.
A w kwestii baraży to póki co drużyna musi spiąć tyłek, żeby w ogóle do nich awansować.
|
Nie no, musiał podjąć decyzję w zakresie tego w jaki sposób prowadzi przygotowania. Zakładając, że wiedział co robi, to jednak kluczowa decyzja w tym zawodzie.