Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3778
Stary 11.03.2024, 11:28
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, moim zdaniem Rude dostał propozycję pracy i jako bezrobotny trener ją przyjął.
Z jego wypowiedzi wynika, że on raczej żadnej decyzji "z góry" nie podjął. Reaguje na bieżąco.
Co będzie, to będzie.
A w kwestii baraży to póki co drużyna musi spiąć tyłek, żeby w ogóle do nich awansować.
Nie no, musiał podjąć decyzję w zakresie tego w jaki sposób prowadzi przygotowania. Zakładając, że wiedział co robi, to jednak kluczowa decyzja w tym zawodzie.
Odpowiedz cytując