MaLk napisał(a):

W sumie bardzo mnie ciekawi to, jaką strategiczną decyzję podjął Rude (a musiał taką podejmować przed rozpoczęciem okienka) na samym początku - czy przygotowujemy się bardziej "na już" żeby walczyć o awans bezpośredni za wszelką cenę czy raczej "na koniec", żeby szczyt przypadł na baraże. Na tę chwilę wszystko wskazuje na odwrotność tego, co robił Sobolewski, czyli tę drugą wersję. Tak to sobie optymistycznie tłumaczę.
|
Wiesz, moim zdaniem Rude dostał propozycję pracy i jako bezrobotny trener ją przyjął.
Z jego wypowiedzi wynika, że on raczej żadnej decyzji "z góry" nie podjął. Reaguje na bieżąco.
Co będzie, to będzie.
A w kwestii baraży to póki co drużyna musi spiąć tyłek, żeby w ogóle do nich awansować.