Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3777
Stary 11.03.2024, 11:17
MaLk napisał(a):Wyświetl post

W sumie bardzo mnie ciekawi to, jaką strategiczną decyzję podjął Rude (a musiał taką podejmować przed rozpoczęciem okienka) na samym początku - czy przygotowujemy się bardziej "na już" żeby walczyć o awans bezpośredni za wszelką cenę czy raczej "na koniec", żeby szczyt przypadł na baraże. Na tę chwilę wszystko wskazuje na odwrotność tego, co robił Sobolewski, czyli tę drugą wersję. Tak to sobie optymistycznie tłumaczę.
Wiesz, moim zdaniem Rude dostał propozycję pracy i jako bezrobotny trener ją przyjął.
Z jego wypowiedzi wynika, że on raczej żadnej decyzji "z góry" nie podjął. Reaguje na bieżąco.
Co będzie, to będzie.
A w kwestii baraży to póki co drużyna musi spiąć tyłek, żeby w ogóle do nich awansować.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując