Karherop napisał(a):

Sumarycznie wpływy z VIP musiały pokryć koszty cateringu.
|
No właśnie, że nie musiały. W klubie jest totalny bałagan.
Oferta biletowa na VIP wcale nie jest zawrotnie droga, a przede wszystkim zdecydowana większość osób tam, to zaproszeni goście. W obecnej sytuacji finansowanej normalny klub nie mógłby sobie pozwolić na generowanie aż tak potężnej straty w tym zakresie.
No, ale Wisła to klub wyjątkowy.