Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3133
Stary 11.03.2024, 10:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Sumarycznie wpływy z VIP musiały pokryć koszty cateringu.
No właśnie, że nie musiały. W klubie jest totalny bałagan.
Oferta biletowa na VIP wcale nie jest zawrotnie droga, a przede wszystkim zdecydowana większość osób tam, to zaproszeni goście. W obecnej sytuacji finansowanej normalny klub nie mógłby sobie pozwolić na generowanie aż tak potężnej straty w tym zakresie.
No, ale Wisła to klub wyjątkowy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując